گروه پناهی

صادرات صیفی جات به روسیه

صادرات صیفی جات به روسیه

08

آبان
1400
صیفی جات موجود در ایران همواره از بهترین نوع صیفی جات در کل دنیا است که طرفداران بی شماری دارد. یکی از کشورهایی که به صورت ویژه از صیفی جات ایران استفاده می کند کشور روسیه است.

استفاده از صیفی جات به دلیل وجود مواد مغذی بسیار زیادی که دارد همیشه یکی از تجویزهای پزشکان و مربیان پرورش اندام بوده است. طبیعتاً هر شخص در طول زندگی خود باید بتواند به مقدار لازم از صیفی جات استفاده کند. استفاده از صیفی جات در طول روز باعث می شود تا ایمنی بدن به بهترین شکل ممکن حفظ شود. همچنین استفاده از صیفی جات باعث می شود تا فیبر مورد نیاز بدن به خوبی تامین شود و از بروز بیماری هایی مانند یبوست نیز جلوگیری می کند. اما یکی از مهم ترین دغدغه برخی از رهبران کشورهای جهان کاشت صیفی جات است. در برخی از کشورهای جهان بنا به دلایل مختلفی اعم از دمای هوا، میزان آب مورد نیاز برای کاشت و دیگر دلایل کاشت صیفی جات ممکن نیست و به همین دلیل رهبران و مسئولان کشور ها اقدام به واردات صیفی جات می کنند. صیفی جات ایران یکی از بهترین نوع صیفی جات در کل دنیا است که متقاضی های بسیار زیادی دارد. یکی از کشورهایی که به صورت ویژه از صیفی جات ایران استفاده می کند کشور روسیه است. صادرات صیفی جات به روسیه موضوع این مطلب است و ما قصد داریم تا به این مسئله بیشتر بپردازیم. پس پیشنهاد می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

جهت مشاروه و صادرات صیفی جات به روسیه با ما تماس بگیرید.

چه موادی به کشور روسیه صادرات می شود؟

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که چه مواد غذایی در قالب صیفی جات به کشور روسیه ارسال می شود. از خانواده صیفی جات موادی غذایی مانند کاهو ها، گوجه فرنگی، پیاز، سیب زمینی و دیگر مواد غذایی به کشور روسیه صادر می شود. اما مهم ترین مسئله در خصوص صادرات صیفی جات، برخورداری از تکنولوژی به روز برای صادرات است. صیفی جات معمولاً به دلیل بافت ترد و نرمی که دارند بسیار آسیب پذیرند و اگر شما نتوانید به خوبی آن ها را دسته بندی کنید، قطعاً باعث از بین رفتن آن ها خواهید شد. گروه پناهی با در اختیار داشتن این تکنولوژی توانسته به خوبی در این مهم سربلند باشد.

چرا روسیه؟

یک سوال مهم و کلیدی در خصوص صادرات صیفی جات به روسیه این است که چرا کشور روسیه می تواند یک انتخاب خوب برای صادرات صیفی جات باشد. همانگونه که در متون بالا به آن اشاره شد، برخی از کشور ها به دلیل شرایط آب و هوایی که دارند،‌امکان کاشت برخی از محصولات کشاورزی را ندارند. کشور روسیه با داشتن آب و هوایی سرد این قابلیت را ندارد که صیفی جات در آن جا به خوبی رشد کند. به همین دلیل واردات صیفی جات از نظر اقتصادی برای آنان بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. همچنین این کشور با داشتن جمعیت بالایی که دارد باید بتواند فیبر مورد نیاز خودشان را تامین کنند که در نتیجه صادرات صیفی جات به روسیه به این دلیل اتفاق می افتد. گروه پناهی یکی از برترین شرکت های فعال در زمینه صادرات صیفی جات به روسیه است.

قیمت صیفی جات در روسیه

قیمت صیفی جات در روسیه در مقایسه با دیگر کشور های اروپایی بسیار بیشتر است. این کشور به دلیل قوانین سخت گیرانه ای که دارد باعث شده تا از کشورهای معدودی اقدام به واردات صیفی جات کند. همچنین به دلیل شرایط آب و هوایی که دارد برای تامین این نیاز اساسی خود وابسته به کشورهای مختلف است. از مهم ترین صیفی جاتی که در کشور روسیه مورد تقاضا است، کاهو است. کاهو های آیسبرگ، کاهو فرانسوی و کاهوی سالادی از مهم ترین صیفی جات صادراتی به شمار می روند.

صادرات صیفی جات به روسیه از چه طریقی انجام می شود؟

مهم تر از صادر کردن صیفی جات، نحوه صادر کردن آن است. صیفی جات جزو آن دسته از مواد غذایی به شمار می روند که به راحتی آسیب می بیند. بنابراین برای صادر کردن آن ها باید از یخچال ها و وسایل نقلیه استاندار استفاده شود. یکی از راه های صادرات صیفی جات به روسیه از طریق شرکت های مختلف است. یکی از برترین شرکت های صادر کننده صیفی جات به کشور روسیه گروه پناهی است. گروه پناهی با کادری مجرب و با استفاده از دستگاه های انتقال استاندارد و همچنین تکنولوژی های به روز در زمینه کاشت صیفی جات، یکی از برترین شرکت ها در این زمینه به شمار می رود.