گروه پناهی

کاهو آیسبرگ صادراتی

کاهو آیسبرگ صادراتی

08

آبان
1400
کاهو آیسبرگ در روسیه خریداران زیادی دارد و از کشور ایران این کاهو به روسیه صادر می گردد. کاهو آیسبرگ صادراتی بسیار مرغوب و با کیفیت بوده و به سایر کشورها نیز صادر می شود.

صیفی جات همیشه یکی از پر مصرف ترین خوراکی های اکثر مردم دنیا قرار دارد. اهمیت این نوع خوراک به قدری بالا است که اگر شما در طولانی مدت از صیفی جات استفاده نکنید بدن شما با بیماری هایی رو به رو خواهد شد. از مهم ترین مواردی که شما به راحتی می توانید اهمیت استفاده از صیفی جات را درک کنید، استفاده از آن ها در کاهش وزن است. کاهش وزن یکی از سخت ترین کارهایی است که هر انسانی می تواند آن را انجام دهد و برای این کار باید عزمی راسخ در وجود انسان به وجود بیاید. در کنار این عظم و اراده مصرف سبزیجات به خصوص کاهو به وفور پیشنهاد می شود. مصرف کاهو علاوه بر این که می تواند در روند کاهش اضافه وزن به شما کمک بسزایی انجا دهد، می تواند بدن شما را در برابر بیماری ها نیز ایمن سازد. شاید این نکته برای شما نیز جالب باشد که کاهو ها نیز دارای انواع مختلفی هستند که یکی از این نوع کاهو ها، کاهو آیسبرگ صادراتی است. ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با این نوع از صیفی جات بیشتر آشنا کنیم و به بررسی موارد مصرف و خاصیت های آن بپردازیم.

جهت مشاروه و خرید کاهو آیسبرگ صادراتی با ما تماس بگیرید.

فواید استفاده از کاهو آیسبرگ

کاهوها در دنیای صیفی جات دارای انواع مختلفی هستند که یکی از پرتقاضاترین نوع آن کاهو آیسبرگ است. کاهو آیسبرگ به دلیل فواید و همچنین طول عمری که دارد این قابلیت را نیز دارد که تا دو هفته طراوت خود را حفظ کند. به کاهو های آیسبرگی که کیفیت بالا و قابلیت صادرات را دارند،‌کاهو آیسبرگ صادراتی می گویند. یکی از مهم ترین فوایدی که این نوع از کاهو دارد این است که می تواند در تقویت چشم شما نقش بسزایی داشته باشد. همچنین از دیگر ویژگی های آن می توان به تسریع روند کاهش اضافه وزن اشاره کرد.

شکل ظاهری کاهو آیسبرگ صادراتی

اکثر ما تا کنون از کاهو هایی استفاده کرده ایم که به صورت معمول در اکثر سبزی فروشی ها قابل دسترسی است و تا کنون از انواع آن بی خبر بوده ایم. شاید در نگاه اول که کاهو آیسبرگ می اندازید، این فکر در ذهن شما به وجود بیاید که آن یک کلم پیچ ساده است. کاهو آیسبرگ با رنگ سبز و حالت گرد و توپی شکل شباهت زیادی به کلم پیچ دارد. این کاهو در قسمت ابتدایی برگ های خود دارای چین هایی است که شما از این طریق می توانید به راحتی آن را از دیگر کاهو ها تمایز دهید. از دیگر موارد در خصوص شکل ظاهری این کاهو می توان به قسمت انتهایی آن اشاره کرد که مانند دیگر کاهو ها رنگی قهوه ای دارد.

صادرات کاهو آیسبرگ

شاید شما هم تعجب کرده باشید که کاهو هم این قابلیت را دارد که به کشورهای مختلف صادرات شود. در نگاه اول حتما این سوال پیش خواهد آمد که کاهو با توجه به عمر کوتاهی که دارد چگونه می توان آن را به کشور های دیگر صادرات کرد. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که کاهو آیسبرگ صادراتی با توجه به کیفیتی که دارد، می تواند به خوبی در طول دو هفته طراوت و شادابی خود را حفظ کند. این کاهو بیشتر مورد تقاضای کشورهایی مانند روسیه،‌ آذربایجان، عمان، قطر و دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس هستند.  یکی از مواردی که پرورش دهندگان به آن توجه ویژه دارند این است که یک روز قبل از برداشت به آن ها آب نمی دهند. وجود آب در روی برگ های این کاهو باعث می شود که برگ های آن نسبت به حالت عادی،‌ ترد تر شود.

موارد استفاده از کاهو آیسبرگ صادراتی چیست؟

از این نوع کاهو معمولاً در مصارف مخصوصی بهره می برند. این کاهو به دلیل عطر و طعم به خصوصی که دارد،‌ معمولاً مورد پسند عام نیست و بیشتر برای مصارف به خصوص از آن استفاده می کنند. یکی از موارد مصرف کاهو آیسبرگ صادراتی در تهیه همبرگر است. پس از آماده کردن همبرگر از این نوع کاهو در سرو کردن همبرگر استفاده می شود. همچنین از این کاهو برای استحکام سازی استخوان های بدن نیز استفاده می شود. این کاهو به دلیل مواد مغذی و ویتامین هایی که دارد یکی از بهترین گزینه ها برای ایجاد استحکام در استخوان ها می باشد.