گروه پناهی

صادرات کاهو فرانسوی

صادرات کاهو فرانسوی

08

آبان
1400
با شروع فصل پاییز زمان صادرات کاهو فرانسوی از کشور ایران به کشور های مختلف جهان انجام می شود که از جمله این کشور ها می توان روسیه، گرجستان، آذربایجان، بلاروس، دبی را نام برد.

کاهو فرانسوی یکی از کاهو های بسیار لذیذ و خوش طعم در بین خانواده کاهو ها به شمار می رود. این کاهو به دلیل رنگ و عطری که دارد به خوبی توانسته جای خود را در بین سفره اکثر مردم باز کند. کیفیت بالای آن و همچنین خواص بی حدی که دارد باعث شده تا از آن در موارد بسیاری نیز بهره برده شود. این کاهو با داشتن رنگ قرمز در ابتدای برگ های خود نیز یکی از زیباترین ها در خانواده خود است. از مهم ترین قابلیت هایی که این کاهو دارد این است که می توان آن را به راحتی به دیگر کشور ها صادر کرد. صادرات کاهو فرانسوی امروزه به یکی از بهترین مشاغل تبدیل شده و شرکت *** یکی از بهترین های این حوزه به شمار می رود. شما در این مطلب با موارد مصرف کاهو فرانسوی، خواص و نوع صادرات آن بیشتر آشنا خواهید شد، پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

جهت مشاروه و خرید صادرات کاهو فرانسوی با ما تماس بگیرید.

خواص کاهو فرانسوی

 به طور کلی صیفی جات به خصوص کاهو دارای خواص بسیار زیادی هستند که اکثر انسان ها بنا به همین دلایل از آن ها استفاده می کنند. اولین خاصیتی که می توان به آن اشاره کرد کمک به کاهش وزن است. کاهش وزن همیشه یکی از پر دغدغه ترین مسائل برای افرادی است که دارای اضافه وزن هستند و استفاده از این کاهو می تواند به روند کاهش وزن کمک کند. دومین مورد در خصوص خواص این کاهو تقویت ایمنی بدن است. کاهو فرانسوی به دلیل داشتن مواد مغذی و ویتامین ها در خود می تواند بدن و سیستم ایمنی آن را در برابر حملات خارجی به خوبی ایمن سازد. سومین خاصیت این نوع کاهو کاهش کم خونی است.

دیگر خاصیت های کاهو فرانسوی

علاوه بر خاصیت هایی که در متن بالا گفته شد، این کاهو دارای خواص دیگری نیز است. از مهم ترین خواص کاهو فرانسوی می توان به کاهش فشار خون اشاره کرد. افرادی که به بیماری فشار دچار هستند می توانند از این کاهو برای کاهش فشار خون خود استفاده کنند. جلوگیری از آلزایمر یکی دیگر خاصیت های این کاهو است که به دلیل مواد مغذی که در درون خود دارد به خوبی می تواند مانع بروز آلزایمر شود. این خواص سبب شده تا صادرات کاهو فرانسوی نسبت به سال های گذشته روز به روز بیشتر شود.

مواد مغذی و ویتامین های موجود در کاهو فرانسوی

کاهو فرانسوی در برگ های خود مواد مغذی بسیار زیادی دارد که یکی از آن مواد مغذی آهن است. وجود آهن در این کاهو باعث شده تا استفاده از آن به روند خون سازی در بدن کمک کند که در نتیجه باعث می شود تا از کم خونی جلوگیری شود. یکی دیگر مواد مغذی درون این کاهو پتاسیم است. وجود پتاسیم در این کاهو باعث می شود تا ضربان قلب بهتر تنظیم شود.

شکل ظاهری کاهو فرانسوی

کاهو فرانسوی از نظر ظاهری شبیه به یک درختچه کوچک است که ساقه های قطور و برگ های بسیار پهنی دارد. این کاهو در قسمت ابتدایی برگ های خود چین هایی دارد که معمولاً این چین ها به رنگ قرمز دیده می شود. این رنگ یکی از مواردی که باعث شده تا آن نسبت به دیگر انواع خانواده کاهو ها تمایز بیشتری داشته باشد.

موارد مصرف کاهو فرانسوی

کاهو فرانسوی به دلیل طعم و مزه ای که دارد معمولاً‌ در برخی از غذاهای مخصوص از آن استفاده می کنند. طعم این نوع از کاهو کمی تلخ است که همین تلخی باعث شده تا از آن به عنوان یک طعم دهنده عالی در برخی از غذاها استفاده کنند. از این کاهو در تهیه سالاد و همچنین غذاهایی که حالت گریل دارند نیز استفاده می کنند. این موارد یکی از دلایلی است تا صادرات کاهو فرانسوی در اوج قرار بگیرد.

صادرات

مزیت مهمی که کاهو فرانسوی دارد این است که می توان آن را به کشور های همجوار صادر کرد. صادرات کاهو فرانسوی یکی از مشاغلی است که تقریباً از عهده هر کسی بر نمی آید ولی شرکت پناهی با استفاده از تکنولوژی روز توانسته نام خود را در صدر صادر کنندگان این کاهو قرار دهد.