گروه پناهی

کاهو سالادی صادراتی

کاهو سالادی صادراتی

08

آبان
1400
توزیع مستقیم کاهو سالادی صادراتی با کیفیت و بسته بندی عالی توسط شرکت پناهی هر سال به کشورهایی چون روسیه، دبی، قطر و برخی از کشورهای اروپایی صادر می شود.

یکی از پرطرفدار ترین کاهو ها در بین تمام صیفی جات،کاهو سالادی است. کاهو سالادی به خاصیت های بسیار زیادی که دارد همیشه یکی از پر مصرف ترین و پرتقاضا ترین بوده است. این کاهو برای ما ایرانی ها همواره طعم کاهو و سکنجه بین های خانه مادر بزرگ را به همراه دارد. طعم لذیذ و به خصوص آن همیشه جزو لذیذ ترین غذاها به شمار می رود. کاهو سالادی علاوه بر تمام خاصیت هایی که در ادامه این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد، یکی از اصلی ترین غذاها در کاهش و تنظیم وزن ایده آل است. این کاهو با دارا بودن برگ های بزرگ آب دار خود یکی از بهترین نوع در بین خانواده کاهو ها محسوب می شود. این کاهو اگر به خوبی پرورش و برداشت شود، این قابلیت را دارد که به کشور های مختلف نیز صادر شود. گروه پناهی با در دست داشتن تکنولوژی روز در بسته بندی و برداشت کاهو یکی از برترین شرکت های صادرات کاهو به شمار می رود. شما در این مقاله با موارد مصرف، خواص، کیفیت صادراتی و مشخصات ظاهری این کاهو بیشتر آشنا خواهید شد.

جهت مشاروه و خرید کاهو سالادی صادراتی با ما تماس بگیرید.

خواص کاهو سالادی

تقریباً بر همگان واضح و مبرهن است که یکی از خاصیت های ویژه کاهو سالادی، این است که به افرادی که دارای اضافه وزن هستند کمک می کند تا روند کاهش وزن آن ها تسریع یابد. از دیگر خواص کاهو سالادی صادراتی

می توان به کاهش ابتلا افراد به یبوست اشاره کرد. فیبر موجود در این کاهو می تواند به تمامی افراد که از بیماری یبوست رنج می برد کمک کند تا این مسئله را دیگر نداشته باشند. از دیگر خواص مهم این کاهو کاهش کم خونی است. یکی از معضلات بزرگ بانوان پس از زایمان، از دست رفتن خون بدن آن ها است. کاهو به خاطر داشتن مقادیر زیادی آهن درون خود می تواند به خوبی باعث ایجاد جریان خون در بدن شود و مسئله کم خونی را برطرف سازد.

دیگر خواص کاهو سالادی صادراتی

کاهو سالادی صادراتی به دلیل وجود مواد مغذی و ویتامین های موجود در آن یکی از بهترین مواد غذایی است که یک فرد می تواند در طول روز از آن استفاده کند. علاوه بر خواصی که در متون بالا به آن اشاره شد، این کاهو دارای خواص متعددی دیگری نیز می باشد. یکی از خاصیت های مهم این کاهو دارا بودن ویتامین a است. وجود این ویتامین در کاهو باعث می شود تا مصرف کنندگان آن از ایست قلبی در امان باشند. ویتامین a با قابلیت کاهش کلسترول خون می تواند این ویژگی را ایجاد کند. یکی دیگر از خواص این کاهو، جلوگیری از کبد چرب است. کاهو سالادی صادراتی با استفاده از مواد مغذی که دارد باعث می شود تا سموم از بدن خارج شود و کبد را نیز تصفیه کند.

مصرف کاهو برای ورزشکاران

کاهو یکی از اصلی ترین مواد غذایی است که ورزشکاران از آن استفاده می کنند. یکی از مهم ترین دلیلی که افراد ورزشکار از کاهو بهره می برند، وجود پروتئین در آن است. پروتئین موجود در کاهو باعث می شود تا فرآیند عصله سازی در بدن ورزشکاران به خوبی انجام شود. رشد عضله و یا همان عضله سازی یکی از اهداف ورزشکاران است که با استفاده از کاهو می توانند به این مهم دست پیدا کنند.

شکل ظاهری کاهو سالادی

کاهو های سالادی از نظر ظاهری دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. اولین ویژگی ظاهری این نوع از کاهو، برگ های بزرگ آن است. برگ های بر کاهو با داشتن بافتی نرم، این قابلیت را دارد که آب را به خوبی درون خود حفظ کند. دومین ویژگی ظاهری که می توان به آن اشاره کرد، نحوه قرار گیری برگ های آن است. برگ های کاهو سالادی صادراتی به بر خلاف دیگر انواع کاهو ها در یک راستا و حول یک محور در کنار هم قرار گرفته اند.

صادرات کاهو سالادی توسط شرکت پناهی

کاهو های سالادی به دلیل اینکه از آب زیادی برای رشد خود استفاده می کنند، در کشور های حاشیه خلیج فار و یا برخی از کور های اروپایی کت نمی شود. به همین دلیل یکی از مزایای کاشت این کاهو، صادراتی بودن آن است. صادر کردن کاهو سالای باید تحت نظارت و با استفاده از دستگاه های به روز انجام شود تا آن ها درطول مسافت های طولانی شادابی و طراوت خود را از دست ندهند. گروه پناهی با در اختیار داشتن این تکنولوژی توانسته اند به یکی از برترین شرکت های صادر کننده صیف جات تبدیل شوند.