گروه پناهی

صادرات کاهو، کلم سفید، گل کلم، کلم قرمز به عراق، امارات، قطر، عمان

بسیار اتفاق افتاده که در زمان اوج بازار صادرات که زمان سود صادرکنندگان محترم می‌باشد، این عزیزان با مشکل تأمین محصول مورد نیاز مواجه می‌شوند. گروه سخاوت با مدیریت و برنامه‌ریزی مناسب در تمامی زمانها قادر به تأمین محصول مورد نیاز می‌باشد.

گروه سخاوت با استفاده از تجربیات کشاورزان بومی منطقه کرج و سایر مناطق که در زمینه کیفیت در بازار شناخته شده هستند، به دنبال ارائه محصولات کاهو،‌ گل کلم، کلم قرمز و کلم سفید با بهترین کیفیت و به صورت تضمین شده می‌باشد.

گروه سخاوت با تجمیع کشاورزان بومی منطقه و حذف واسطه ها و دلالان افتخار دارد جهت تامین محصول و  همکاری و مشاوره صادرات محصولاتی از قبیل کاهو سالادی یا آیسبرگ، گل کلم، کلم پیچ سفید، کلم پیچ قرمز، کاهو رسمی یا رومانو، برای تمام کشورهای همسایه شامل روسیه، ترکیه، آذربایجان، امارات، قطر، عمان و... با بسته بندی های مخصوص هر کشور و دلخواه شما همکاری نماید۰

همکاری با شما صادر کننده محترم افتخاری دیگر برای گروه سخاوت بوده و این گروه تمام تلاش خود را در جهت تامین، کیفیت و موفقیت شم عزیزان می‌نماید.

بهترین‌ها را از ما مطالبه نمائید و ما با کمال افتخار و با تکیه بر دانش متخصصین خود و کشاورزان بومی منطقه کرج که بهترین کیفیت در خصوص سیفیجات در این را دارا می‌باشند، در کنار شما خواهیم بود.

جهت مشاوره رایگان با راه‌های ارتباطی ما تماس صورت پذیرد.